Regulamin Biblioteki

REGULAMIN NA WESOŁO ;-)

My książki:

• Chętnie gościmy w progach naszej biblioteki uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

• Drogi Czytelniku! W trosce o swoje dobre imię i nasze bezpieczeństwo wypożyczaj nas wyłącznie na swoje nazwisko.

• Nie przekazuj nikomu innemu! Możesz ściągnąć na siebie kłopoty!

• Jesteśmy bardzo towarzyskie. Nie przetrzymuj nas długo. Chcemy odwiedzić również innych.

• Chcemy być eleganckie i zadbane dla Ciebie, Czytelniku! Uszanuj naszą urodę, ciesz się nią. Zauważone zniszczenia zgłoś bibliotekarzowi niczym kosmetyczce.

• Żyjemy w świecie cywilizowanym. Nie bój się zgłosić naszego zagubienia lub zniszczenia. Chcemy się odnaleźć! Bibliotekarz też człowiek. Wspólnie ustalicie, jak zrekompensować ewentualną szkodę.

• Jesteśmy bardzo wrażliwe na hałas! Podelektuj się ciszą
    i spokojem, jaki oferujemy, a odkryjesz świat relaksu.

• W letnie wakacje wszystkie wypoczywamy na półkach w naszej bibliotece. Nie męcz nas dłużej! Zwróć nas na początku czerwca.