Świetlica w PSP nr 2

Regulamin świetlicy

Świetlica szkolna w PSP nr 2 w Grójcu

Świetlica w PSP nr 2 w Grójcu czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 17.00.

Uczniowie tam przebywający znajdują się pod opieką wychowawczyń –  Pani Teresy Dulemby, Pani Jadwigi Sarneckiej, Pani Elżbiety Wachowicz, Pana Rafała Dziekańskiego, Pani Mirosławy Woźniak i Pani Joanny Czernickiej.

Uczniowie mogą korzystać z gier planszowych, gier logicznych, gier komputerowych, zabawek i klocków.

Uczniowie mogą odrabiać lekcje pod okiem wychowawczyń.

Uczniowie mogą korzystać pod okiem wychowawczyń z Internetu oraz telewizji satelitarnej.

W szkole czynna jest też druga świetlica. Jest to sala nr 18 nauczania początkowego, do której  kierowane są dzieci pod opieką nauczycieli  w celu odrobienia prac domowych bądź na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.

• 048 664-24-23 ( fax )
    048 664-39-23