Piątek 12.08.2022

Uwaga absolwenci klas 8!

Zaświadczenia o wynikach egzaminu odbieramy w  piątek 08 lipca w godz. 7.00-14.00 w sekretariacie szkoły.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i gronu pedagogicznemu naszej szkoły życzymy bezpiecznych wakacji !!!

Dyrektor PSP nr 2 w Grójcu informuje, iż w związku z reorganizacją szkoły

sekretariat będzie tylko w jednym budynku (starszy pion).

Telefony kontaktowe: 48/670-46-33 oraz 48/664-07-57.

• PRZEDSZKOLE

Pięciolatki

„Jesteśmy dziećmi Bożymi”

Nr podręcznika: AZ–03–03/20–WA–4/20

Autorzy podręcznika: pod redakcją A. Rayzacher-Majewska

Wydawnictwo katechetyczne Warszawa-Olsztyn 2017

Sześciolatki

„Z Panem Jezusem”

Nr podręcznika: AZ–03–03/20–WA–5/20

Autorzy podręcznika: pod redakcją B. Śmigiera, A. Rayzacher-Majewska

Wydawnictwo katechetyczne Warszawa-Olsztyn 2017

KLASY 1-3

Klasa 1

„W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” (komplet 1. i 2. część oraz domownik)

numer podręcznika: AZ-11-01/18-WA-1/20;

• W piątek 24 czerwca uroczyście zakończyły rok szkolny klasy 4-7! Duma nas rozpiera gdy widzimy jak wielu naszych wychowanków osiąga znakomite wyniki w nauce, sporcie lub angażuje się w życie szkoły.

Serce rośnie.

A więc się nimi chwalimy.

Oto oni.

Najlepsi.

Pojedynczo i całymi klasami, które uzyskały miejsce na podium .

5b z wychowawczynią panią Małgorzatą Łazowską, 4b, pod opieką pani Magdaleny Czerwaty , a zaraz za nimi 6b z panią Małgorzatą Bińkowską i 4a pod skrzydłami Elżbiety Wachowicz.

• W piątek, 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 1-3. Spotkanie rozpoczęła Pani Agata Pachocka, zastępca Dyrektora Szkoły, następnie został wprowadzony sztandar szkoły i zaśpiewany hymn narodowy, nad czym czuwał Pan Mateusz Srebrzyński, zastępca Dyrektora.

Klasy trzecie pod okiem swoich wychowawczyń: Pani Elżbiety Wiśnik - klasa 3a, Pani Agaty Pachockiej i Pani Elżbiety Wiśnik - klasa 3b, Pani Adeli Biniszewskiej i Pani Małgorzaty Andrychowicz - klasa 3c, Pani Eweliny Ptaszek- klasa 3d, Pani Joanny Ejmockiej Rejer i Pani Edyty Malinowskiej - klasa 3e zaprezentowały wakacyjną piosenkę. Następnie Pan Dyrektor Dariusz Fijałkowski wraz z wychowawczyniami wręczyli dzieciom świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy za pilność w nauce, wzorową frekwencję oraz osiągnięcia sportowe. Wychowawczynie podziękowały również rodzicom za współpracę i pomoc na rzecz placówki.

• W czwartek 23 czerwca obyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych.

Uroczystość, którą poprowadził Zastępca Dyrektora, Pan Mateusz Srebrzyński, rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego przez absolwentów klas 8, ich rodziców, którzy odbierali listy gratulacyjne oraz podziękowania oraz członków rady pedagogicznej. Uczniowie klas 8 przekazali sztandar uczniom klas 7. Następnie Pan Dyrektor Dariusz Fijałkowski wraz z wychowawcami z klas 1-3 i 4-8: Panią Elżbietą Małachowską i Panią Iwoną Kostur – klasie 8a, Panią Katarzyną Kozłowską i Panią Ingą Dulembą – klasie 8b, Panią Izą Szydlik i Panią Małgorzatą Zajkowską – klasie 8c, Panią Adelą Biniszewską i Paią Haliną Rożyńską – klasie 8d oraz Panią Darią Deryng Maliszewską i Panią Anną Kazimierską - klasie 8e wręczyli nagrody najlepszym uczniom za średnią powyżej 4,75 oraz wzorowe zachowanie oraz uzyskane osiągnięcia w różnych konkursach. Potem wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy ukończenia szkoły podstawowej oraz świadectwa. Następnie rodzice uczniów ze średnią 4.75 i więcej odebrali z rąk Dyrekcji Listy Gratulacyjne, a także podziękowania za współpracę i pomoc na rzecz naszej placówki.

• Budynek ul. Polna 17A (oddziały „0” – III i przedszkole przy PSP nr 2)
    Budynek ul. Polna 17 (oddziały IV – VIII PSP nr 2 oraz VII – VIII PSP nr 1)

wew.
    101 – sekretariat