Niedziela 26.09.2021

Dyrektor PSP nr 2 w Grójcu informuje, iż w związku z reorganizacją szkoły

sekretariat będzie tylko w jednym budynku (starszy pion).

Telefony kontaktowe: 48/670-46-33 oraz 48/664-07-57.

Wiadomości

• Wolontariat szkolny ogłasza zbiórkę karmy i innych produktów dla zwierząt ze schroniska.

Chcesz pomóc, przynieś dary do sali nr 23. Zbiórka potrwa do 20 października.

Zachęcamy do udziału!

• Zapraszamy Was do udziału w ogólnopolskim konkursie „ Mój wymarzony lizak”, organizowanym przez Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.

Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę w dowolnej technice ( rysowanie, malowanie, wyklejanie) w formacie A4.

Każdy uczestnik otrzyma nagrodę w postaci dyplomu oraz bezpłatnego biletu wstępu do Muzeum Lizaka.

Autorzy najlepszych prac z trzech kategorii wiekowych otrzymają bezpłatny bilet wstępu dla całej grupy/ klasy Laureata, połączony z wyrobem własnych lizaków i obiadem w restauracji „ U Schabińskiej”.

• Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Fotograficznym:” Żyjmy zdrowo”, którego celem jest kształtowanie postaw proekologicznych.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie 25 fotografii związanych z ochroną środowiska naturalnego.

Na autorów 20 najlepszych prac czekają bony na zakup sprzętu elektronicznego.

Prace można przesyłać do 31 października 2021.

Konkurs organizuje Ekologiczna Agencja EKOMAIKA.pl we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

• Wszyscy jesteśmy offline 🧑‍🚒💃🕺🏃‍♀️🏃🧗‍♂️🧗‍♀️🚣‍♂️🚣‍♀️🚵‍♂️🤾‍♂️🤹

• Budynek ul. Polna 17A (oddziały „0” – III i przedszkole przy PSP nr 2)
    Budynek ul. Polna 17 (oddziały IV – VIII PSP nr 2 oraz VII – VIII PSP nr 1)

wew.